Geen producten (0)
Geen producten (0)
Nieuw
Gx fb thr 17 20 2 Gx fb thr 17 20 1
1 2
 

Gobi-X Voorbumper Toyota Hi Lux (2016-2019)

€ 2.150,00 (inclusief btw 21%)
Levertijd 10 - 12 weken
Specificaties
Productcode leverancier GX-FB-THR-16-19
Bruto gewicht 55,00 Kg
Omschrijving

Gobi-X Voorbumper Toyota Hi Lux (2016-2019)

  • Oerdegelijke stalen voorbumper
  • Standaard met montagemogelijkheid voor lier
  • Hoogwaardig en gecertificeerd staal

Alle Gobi-X producten worden door Gobi-X in eigen beheer ontworpen en geproduceerd in Zuid-Afrika. De onderdelen worden met CNC laser- en buigmachines geproduceerd voor superieure nauwkeurigheid en consistentie. Voor de productie wordt alleen topkwaliteit gecertificeerd staal gebruikt. Alle producten van Gobi-X ondergaan een 6-bads voorbehandelingsproces, waarvan het laatste een metaalfosfaatcoating voor roestpreventie. Tenslotte zorgt een poedercoating voor een afwerking van superieure kwaliteit en een langere levensduur.

De voorbumper voor de Toyota Hi Lux Revo (2016-2019) bevat twee montagebeugels die direct aan het chassis verbonden worden, dit zorgt voor een enorme stevigheid. De bumper is voorzien van Hi-Lift Jack punten en is voorbereid op de montage van een lier (niet inbegrepen) en kan dus ook worden gebruikt als lierbumper.

Algemene specificaties

  • Merk: Gobi-X
  • Voertuig: Toyota Hi Lux Revo (2016-2019)
  • Kleur: Zwart
  • Materiaal: Staal

Verzend specificaties

  • Verzend lengte: 170,0 cm
  • Verzend breedte: 100,0 cm
  • Verzend hoogte: 70,0 cm
  • Verzend gewicht: 55,0 kg

! NB: De bumper wordt geleverd zonder EU-certificaten !

! NB: De verlichting op de afbeelding bovenop de bumper is niet inbegrepen. De ronde lampen die in de bumper gemonteerd zijn worden wel meegeleverd !

! NB: AUB altijd ter verificatie even een foto van de voorzijde van de auto sturen, aangezien het bouwjaar verloop niet sluitend is !

Reacties
Facebook